Avaleht / Pood / Pleed Classic Kalasaba

Pleed Classic Kalasaba

139.00

Pleed Classic Kalasaba on ääretult soe ja pehme alpakavillane pleed, mis muudab toa hetkega koduseks. Klassikaline kalasabamuster mõjub efektselt ning seda on lihtne stiliseerida eri interjööridesse. Sobib suurepäraselt ka külmadele õhtutele terrassile.

Alpaka ja villa harmooniline kooslus toob esile mõlema kiu parimad omadused, tulemuseks on eriliselt mõnus sisustusaksessuaar. Koge sooje emotsioone, mida pakub looduslähedase materjali pehme paitus.

Materjal: 55% alpakavill, 35% lambavill, 15% akrüül
Kaal: 1100 g
Lisainfo: ei muutu topiliseks, lihtne hooldada, hingav materjal, kerge, ei torgi

Laost otsas

Brändist

ALPAKA on 2007. aastal loodud Eesti juurtega bränd, mis ühendab Andidest pärit kvaliteetse materjali minimalistliku ja selgelt eristuva põhjamaise disainikeelega. Alpakade hinnalisest nahast ning villast valmistatud luksuslikud rõivad ja interjööritooted pakuvad ajatut luksust ja kestvat stiili. Alpaka peakontor asub Tallinnas ja põhiline tootmine Peruus. Üle 80% toodetest müüakse ekspordiks väljapoole Eestit. Peamised sihtturud on Saksamaa, Jaapan, USA ja Suurbritannia. Alates 2016. aastast lisatakse rohkem rõhku moesuuna väljaarendamisele. Brändi eesmärgiks on müüa kvaliteetseid ja luksuslikke naturaalseid tooteid parimatest materjalidest.