Avaleht / Pood / Erikollektsioon küünlatrio Aardejaht

Erikollektsioon küünlatrio Aardejaht

23.00 20.70

JOIK 15. aastapäeva erikollektsiooni kinkekarp AARDEJAHT sisaldab kolme looduslikust sojavahast lõhnaküünlat (Öö, IlusElu ja Magus Uni). Iga 30nda küünlatrio sisse on peidetud üks ehtsast hõbedast ehe TVJ muinasjutuliste olendite ehtekollektsioonist. Kingitus sulab välja ühe küünlatrios oleva küünla seest.

JOIK 15 aastapäeva erikollektsiooni kujunduse autor on Eesti armastatud ehte- ja moekunstnik Tanel Veenre. Tanel Veenre on armastatud Eesti kunstnik, kelle omanäolise käekirjaga ehetekollektsioonid on vallutanud naiste südamed Euroopast Aasia ja Ameerikani ning kelle töid on esitletud rohkem kui 300 näitusel ja moeetendusel üle maailma. Tanel Veenre ehted ja moelooming ammutavad jõudu muinasjuttude, müstika ning unistuste maailmast. Sama sõnumit kannab ka koostöö JOIKiga, kus kohtuvad Taneli loomingust tuttavad muinasjutulised olendid: mardikad, merekarbid, ja merehobud.

ILUS ELU – tunneta ilu enda ümber selle kütkestavalt naiseliku lõhnaga, kus õrnad lillearoomid on ühendatud puuviljade ning peente vürtside lummava lõhnaga. JOIK 15. aastapäeva puhul tehtud küünal on uusim JOIK Home & Spa lõhnaküünlade kollektsioonis.

ÖÖ – sume nagu öö. See on võrgutav ja salapärane segu vürtsidest, sandlipuust, ambrast, vaniljest, muskusest ja mürrist.

MAGUS UNI – Armas rahulik lõhn, milles segunevad peen prantsuse lavendel ja kreemjas kookospiim ning kus aktsendiks on lisatud sensuaalset muskust ja näpuotsatäis õrna vaniljet.

Kaal: 3 x 80 gr.net, ühe küünla põlemisaeg ca 25h.

Laos

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi

Brändist

Aasta oli siis 2005 ja firma asutaja Eva-Maria otsis tulemusteta kvaliteetseid lõhnaküünlaid, mis Eesti pimedatel sügisõhtutel hubasust looksid. Ta ei tahtnud põletada nafta baasil valminud parafiinist küünlaid ning pidi palju kordi pettuma lubatud lõhnaelamuses. Nii ei jäänudki muud üle, kui süveneda lõhnaküünalde saladustesse ja õppida ise valmistama selliseid küünlaid, mis põleksid kvaliteetselt ja puhtalt ning mille aroom annaks au lubatud lõhnale. Leidnud meelepärase alternatiivi parafiinile loodusliku sojavaha näol oli järgmiseks sammuks parimate lõhnaainete otsimine. See detailirohke ja keeruline protsess võttis aega ja vaeva, kuid tulemuseks olid küünlad, mis olid loodussõbralikud, lõhnasid oivaliselt ning vaimustasid kõiki, kes neid proovida said. Meie filosoofia aluseks on, et kosmeetikatoode peab olema tõhus, aus, võimalikult looduslik ning pakkuma lisaks ka häid emotsioone. Uudishimulik loomus viis lõhnaküünalde juurest edasi looduskosmeetika samavõrd ja rohkemgi põnevasse maailma. Eva-Maria süvenes põhjalikult õlide, ekstraktide ja aktiivainete ning kosmeetika tootmisprotsessi nüanssidesse ja küsis nõu spetsialistidelt ning alguse sai teekond, mis tänaseks on teinud JOIKi kvaliteetsete ja toimivate nahahooldustoodete poolest tuntuks nii Eestis kui ka palju kaugemalgi. JOIKi filosoofia aluseks on, et kosmeetikatoode peab olema tõhus, aus, võimalikult looduslik ning pakkuma lisaks ka häid emotsioone. Kõik JOIK tooted arendatakse ja valmistatakse Eestis, meie oma hubases tootmishoones Tallinna serval. Tooted valmivad käsitööna väikestes partiides ning kontrollides kogu tootmisprotsessi algusest lõpuni saame kindlad olla toodete kvaliteedis ja värskuses. JOIK tooted on valmistatud järgides kosmeetikatoodete head tootmistava ning meie tooteid ei ole kunagi testitud loomade peal.

Seotud tooted