Avaleht / Pood / Komplekt Rüütel

Komplekt Rüütel

15.00

Julge rüütel säär William. Kostüümipusle on arendav kostüümide ehitamise mäng lastele vanuses 4-15. Mäng koosneb eri värvi viltmoodulitest ja juhendilehest. Mooduleid saab omavahel kergelt kokku ja lahti ühendada – just nagu ehitaks klotsidest maju. Sa saad luua kostüüme karbis oleva juhendi järgi või olla loominguline ja disainida midagi täiesti uut. Näiteks, loo endale seelik, ehita see edasi kleidiks ja lammuta seejärel pluusiks. Kostüümi disainimise protsess on sama põnev kui kostüümi selga proovida ja loodud tegelaskuju mängida. Lase oma fantaasial lennata, sest tänasest oled Sa kostüümidisainer! Karbis on 76 osa (54 musta ja 22 sinist vilt moodulit) ning juhendileht. Vildist mooduli suurus – 18 cm. Karbi mõõdud – 33 x 17 x 9 cm.

Laost otsas

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi

Brändist

Costume Puzzle is an educational costume building game for children between the ages of 4 and 15. The game consists of differently colored felt modules and an instruction sheet. The felt modules can be easily attached to and detached from one another – just like constructing houses with plastic blocks. You can create costumes by following the instructions in the box or use your imagination to create entirely new ones. The process of creating a costume is often as much fun as playing with one and can unleash creativity you didn’t even know you had.

Idee on välja arendatud Šotimaa ülikoolis 2014. aastal moekunstnik Karen Korjuse poolt. Idee sai alguse tema lapsepõlvest, mil ta tihti lõikas oma ema kleitidesse ja kardinatesse auke, et saada uut kangamaterjali oma nukkude ja hiljem enda riiete jaoks. Uute rõivaste loomine oli väga lõbus, kuid tal puudusid õmbleja oskused ja enamik riideid ei näinud riiete moodi välja või ei istunud õigesti seljas ning kangas oligi raisus. Rääkimata sellest, et väikelapse jaoks on nõela ja niidi või õmblusmasina kasutamine ohtlik. Niisiis tuli disaineril idee luua riided, mida saab üles ehitada väikestest tükkidest, nagu mängiks LEGOga ja disainida riideid käigupealt, et neid oleks võimalik ümber ehitada ja panna sobituma iga kehakuju ja suurusega ning lapse kasvades kasvaksid ka riided koos lapsega. Riiete ehitamise protsess peaks olema lõbus ja lihtne ning ei vajaks õmblemist, liimimist, lõikamist ega uue kanga raiskamist. Ja nii sündis Kostüümipusle!

Seotud tooted