Avaleht / Pood / Meeste hallid samet dressipüksid

Meeste hallid samet dressipüksid

45.00

MARATi meeste hallid sametdressid on järg meie populaarsele sametist retrodressile, mis võitsid tarbijate südamed. Dressid on valmistatud spetsiaalselt Marati tellimusel kootud sametkangast, mis on mõnusalt pehme ja vastupidav.
Dressipükstel on mugavad küljetaskud, mida saab kasutada võtmete või telefoni hoidmiseks. Marati kootud embleemi valmistamiseks on kasutatud eksklusiivset kuldset niiti.

Koostis: 84% puuvill, 16% polüester

Puhasta
Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi

Brändist

Marat on üks vanimaid tänaseni toimivaid Eesti rõivafirmasid. Oleme uhked enda ajaloo üle, mis sai alguse juba 1920-ndate aastate alguses, mil tegeldi kodus töötavate kudujate poolt valmistatud villaste silmkoetoodete müügiga. Äri kasvades ning arenedes soetati enda elektrilised kudumismasinad ning asutati trikootoodete tööstuslik tootmine.1930-ndate alguses töötas meie vabrikus juba 85 inimest, kes valmistasid nii lihtsaid pükse-särke töörahvale kui ka peent siidtrikoopesu prouadele, lisaks kõikvõimalikke villaseid džempreid, jakke, sviitreid, kampsuneid, salle ja lipse.Nime “Marat” sai ettevõte augustis 1940 mil ettevõtte töötajad valisid selle kuulsa prantsuse revolutsionääri, Jean-Paul Marat järgi. Eesti taasiseseisvuse järel Marat erastati ning ettevõte keskendus peamiselt allhanketootmisele.Täna keskendub Marat enda kaubamärgi arendamisele ning pakub ajalugu väärtustades kuid hetketrende jälgides meeste, naiste ja laste alusriideid ja kodurõivaid ning ööpesu. Meie kollektsioonis on tähtsal kohal rõivaste õmbluskvaliteet ning kanga vastupidavus ja naturaalsus. Enda pea aastasajapikkuse ajaloo ning selle jooksul toodetud sadade miljonite toodete näol oleme omandanud piisava nägemuse sellest, millised peavad olema tõeliselt head trikootooted.

Seotud tooted