Avaleht / Pood / Sall Kuninganna Silvia muster

Sall Kuninganna Silvia muster

249.00

Tuntud ja kõrgelt hinnatud Haapsalu sall on kuurortlinna kvaliteet kaubamärk, mille ajalugu ulatub üle 200 aasta taha ning mis esindab ekstrapeent sallikudumise traditsiooni. Klassikaliselt valges toonis Haapsalu sall kannab ajatut elegantsi ühest sajandist teise ning teda peetakse hinnaliseks edasi pärandatavaks esemeks.
Haapsalu salli kroonijuveeliks on fakt, et selle on käsitsi kudunud pühendunud meister, kelle oskused on hoolega edasi antud põlvest põlve. Ühe unikaalse salli kudumiseks kulub aega kuni kaks nädalat.

Kuulsamaid Haapsalu salli omanikke:
– Kersti Kaljulaid, Eesti Vabariigi president
– Kuninganna Silvia, Rootsi kuninganna
– Maria Alexandrovna, Tsaari Venemaa valitsejanna
– Kuninganna Sofia, Hispaania kuninganna
– Michiko, Jaapani valitsejanna
– Printsess Astrid, Norra printsess
– Greta Garbo, filminäitleja
– Katie Melua, lauljatar

Materjal: Materjal: 100% vill
Kuju: Ristkülik
Muster: Pööratud Piibeleht

Hooldus: Haapsalu salli pestakse käsitsi leiges villasele materjalile mõeldud pesuvahendi lahuses kergelt muljudes. Mitte väänata ja vanutada.
Märg Haapsalu sall võimalusel raamitakse. Raami puudumisel pingutatakse rätt igast sakist roostevaba nööpnõelaga valge linaga kaetud vaibal või voodil. Pingutamisel jälgida, et salli muster oleks otse. Lasta korralikult kuivada.

Laos

Lisa soovikorvi
Lisa soovikorvi

Brändist

Luxe Hapsal on luksuslik elustiili bränd, mis hindab rahulikku põhjamaist "riviera" stiili. Brändi taga seisavad ema ja tütar - Heli Huul ja Maria Elisa Huul. Kollektsioonid on disainitud ja valmistatud Haapsalus, kasutades sealjuures jätkusuutlike materjale, nagu 100% OEKO-TEX sertifikaadiga linast. Hapsal, endine Haapsalu, on rikka ajalooga, mis inspireerib brändi asutajaid disainima limiteeritud koguses kollektsioone, kuhu kuuluvad peamiselt linasest rõivad. Brändi eesmärk on luua läbimõeldud ja kauakestvad rõivad, läbi tulemusena valmiksid rõivad, mis kestavad läbi mitme hooaja.

Seotud tooted