Astrid Rajalo Leather Design

Astrid Rajalo Leather Design

Astrid Rajalo Leather Design

Bränd Astrid Rajalo Leather Design sai alguse 2009. aastal, valmistades naturaalsest nahast ehteid ja aksessuaare. Brändi soov on pakkuda võimalust täiendada oma garderoobi elegantse ning samal ajal mängulise ehte või aksessuaariga. Geomeetriline kujund, mis on läbiv element kollektsioonides, annab võimaluse tunnetada ehet kui sümbolit.

Aegade algusest on ehted omanud inimeste jaoks sümboolset tähendust. Sümbolid esindavad oma välimuse või olemuse kaudu midagi endast tunduvalt sügavamat ja keerukamat. Näiteks ring tähistab täiuslikkust, igavikku, kaitset ja ühtsust. Ruut seevastu tähistab maist omandit, loomingut ja korda.

Astrid Rajalo tööprotsess sarnaneb veidi legomänguga, mis on lõbus ja põnev. Ta sobitab erineva värvi ja pinnafaktuuriga nahatükid üksteise sisse, saavutades värske ja tänapäevase tulemuse. Astrid loodab, et loomeprotsessi armastades kandub tema rõõm üle ka lõpptootesse ja seda saab kogeda ehte uus omanik.

Astrid Rajalo looming on suunatud iseseisvale ja uudsust otsivale naisele. Ta usaldab oma intuitsiooni ja julgeb seda järgida. Ta on julge ja armastab reisida ning maailma avastada. Ta tegeleb pidevalt oma silmaringi avardamisega ja tal ei ole kunagi igav. Ta naudib nii omaette olemist kui seltskonda. Ta armastab raamatute lugemist, naudib teatrit, muusikat ja arhitektuuri. Ta on igavesti nooruslik ja täis energiat – 25aastaselt peetakse teda oma vanuse kohta küpseks ja 65selt ei usu keegi tema vanust.

Kõik Astrid Rajalo Leather Design tooted valmistatakse 100% naturaalsest Itaalia nahast ning on niklivabade kinnitusdetailidega. SQUARE kaelakeede valmistamisel kasutab kunstnik ka poolvääriskivi musta oonüksit.

Astrid Rajalo Leather Design