Tarnetingimused

1. Pärast müügilepingu jõustumist komplekteerib Müüja tellimuse ning annab selle kohaletoimetamiseks üle Ostja valitud postiteenuse osutajale.

2. Tallinn Design House e-poest tellides võib Ostja kaubale ise järgi tulla esinduspoodi Rotermanni 14, E-L 10-18. Sellisel juhul kohaletoimetamise tasu ei lisandu. Tellitud tooted saab kätte esinduspoe lahtioleku aegadel isikut tõendava dokumendi (pass, juhiluba, ID kaart) ning tellimuse numbri esitamisel. Juhul, kui Ostja ei tule kaubale järele 14 kalendripäeva jooksul, loetakse Ostja lepingust taganenuks. Väljavõtmata tellimuste ostusumma koos postikuluga tagastab Müüja 30 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

3. Müüja kasutab tellimuse kättetoimetamiseks Omniva ja SmartPOST pakiautomaate ning Omniva kullerit. See, milliseid tarnetingimusi saab paki kättesaamiseks kasutada, kuvatakse e-poes ostu vormistamisel tarneviisi valiku juures. Tarneaeg olenevalt sihtkohast on 5-30 tööpäeva. Kauba kohalejõudmisest pakiautomaati teavitab Ostjat SMS-teade, milles on unikaalne uksekood. Juhised koodi kasutamiseks ja pakilaeka avamiseks leiab pakiautomaadi puutetundlikult ekraanilt. Juhul, kui Ostja ei võta kaupa 7 päeva jooksul pakiautomaadist välja, loetakse Ostja lepingust taganenuks. Väljavõtmata tellimuste ostusumma koos postikuluga tagastab Müüja 30 kalendripäeva jooksul samale arvelduskontole, millelt ostu eest tasuti.

4. E-poes näidatud kohaletoimetamise tähtajad kehtivad tellimuse summa laekumise hetkest Müüja pangakontole.

5. Müüja ei vastuta toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui toode on postiteenuse osutajale üle antud õigel ajal, kuid kohaletoimetamise viibimine on tingitud Ostja poolt vigaste andmete esitamisest.

www.tallinndesignhouse.com e-poest üle 100 € tellimustele Eesti piires kohaletoimetamise tasu ei lisandu. 

TarneviisHind
Tulen ise tellimusele järele esinduspoodi Rotermanni 14 Tallinnas 0€
Venipak pakiautomaat / pick-up punkt Eesti1,99€
Omniva pakiautomaat Eesti4€
SmartPOST pakiautomaat Eesti4€
Venipak kuller Eesti5,5€
Ominva kuller Eesti6€
Venipak pakiautomaat / pick-up punkt Läti4€
Omniva pakiautomaat Läti8€
Venipak kuller Läti9,5€
Venipak pakiautomaat / pick-up punkt Leedu4,5€
Omniva pakiautomaat Leedu9€
Venipak kuller Leedu10,5€
SmartPOST pakiautomaat Soome13€
Ominva kuller Euroopa Liit27€
Ühendkuningriigid*37€
USA*40€
Jaapan*50€
Austraalia*50€
Muu*
*hinnale võib lisanduda tollimaks asukohariigis.
*TDH transpordipartnerid rahvusvaheliselt on Omniva ja DHL.
*Täpsusta transpordivõimalusi asukohariiki kirjutades info@tallinndesignhouse.com