Kes me oleme

Kes me oleme

Tallinn Design House (TDH) on Eesti disaini esindusruum, mis pakub külastajatele kohaliku disainimaailma esinduslikku väljapanekut – moe-, ehte-, ja nahakunsti, disaintooteid kodu sisustamiseks, hoolika valiku raamatu- ja kunstihuvilistele ning mitmeid erilisi kingiideid.

Eesti disainerbrändide ühisturundus- ja ekspordiplatvorm toob kokku disainihuvilised, disainerid ja kaubanduspartnerid, väliskülalised ja –delegatsioonid, kultuuri- ja kunstisündmused, kohalikud disainihuvilised ja turistid.

Tallinn Design House asub Tallinna südalinnas, ajaloolises Rotermanni kvartalis, butiik-kaupluste ning kohvikute ja restoranide piirkonnas. Esindusruum on kergesti kohandatav eriliste sündmuste korraldamiseks, ruumi ilmestab suur telerisein, esitlusala ning  kohtumisteks mõeldud nõupidamiste ruum. TDH on meeldejääv keskkond,  kus võõrustada kohalikke disainisõpru, moe- ja kultuuriajakirjanikke, väliskülalisi ja äripartnereid.

Esindusruumi assistendid jagavad ka stiilinõuandeid, mis teeb rõivaste ja aksessuaaride valimise veelgi mugavamaks ja meeldivamaks. Läbimõeldud ning esinduslik interjöör ja väljapanek lihtsustab valiku tegemist. Tule meile külla!

Tutvu ka Tallinn Design House brändiraamatuga ja saa tuttavaks Eesti disainerbrändidega või vaata Artist Series projekti piltidelt, milline on Eesti disainerite igapäevaelu läbi nende töökeskkonna prisma.

Kes me oleme