Leonardo Disain

Leonardo Disain

Leonardo Disain

Leonardo Design on Leonardo Meigase bränd. Leonardo on Eesti disaini pikaajalise kogemusega, tunnustatud tegija. Tema ampluaa on väga lai: Leonardo on teinud nii sisekujundusi kui ka disaininud mööblit, valgusteid ja kelli, loonud valgusinstallatsioone linnaruumi, kommunikatsioonidisaini ning tunnusgraafikat nii Eesti kui ka Costa Rica, Inglismaa, Ukraina, USA ja Venemaa ettevõtteile.

Leonardo Meigase loodud kellade kujunduses leidub alati visuaalne seos aja erinevate tähendustega meie jaoks. Seinakellade sarjas „Sõna“ ühenduvad tekstide ja luuletuste ajaülene sisu kellade minimalistlikult kerge vormiga. Materjaliks on valge akrüülkivi.

Ringdisain – tugitoolid katusepleki pealekerimiseks toodetud kartongrullidest. Ka mööbli tekstiilimaterjalid pärinevad mööblitööstuse jääkide hulgast, kust on välja valitud kvaliteetsed kattematerjalid. Säästetud saab materjal ja energia, mis muidu kuluks analoogse toodangu elementide valmistamisele, samuti kahanevad tootmisettevõtete prügikäitlemise kulud.

Leonardo Disain