Lisa Kroeber Jewellery

Lisa Kroeber Jewellery

Lisa Kroeber Jewellery

Lisa Kroeber Jewellery on Eesti kaubamärk, mille on loonud Saksa ehtekunstnik Lisa Kröber, kes leidis oma armastuse ja elu Eestis. 2010. aastal, pärast Saksamaal ehte- ja vääriskivide disaini eriala õpingute lõpetamist kolis ta Eestisse ja asus vabakutselisena tööle GRAM ehtekunstistuudios Tallinnas. Toona oli tema nimi Lisa Kroeber ja nii asutaski ta sellenimelise kaubamärgi – Lisa Kroeber Jewellery. Nüüdseks elab ja töötab Lisa keset loodust Lõuna-Eestis Viljandi lähedal.

Lisa Kroeber Jewellery sai alguse kunstniku unistusest ja soovist luua kauneid ehteid, mis on valmistatud armastuse ja läbimõeldud detailidega. Räägitakse, et Eesti kunst ja disain on vaikne ja poeetiline, must või valge, melanhoolne ja dramaatiline – võib-olla seepärast teebki Lisa vastupidist. Talle meeldib avaldada muljet värvidega. Lisa peamine ehteseeria koosneb tohutust värvipaletist, mis pidevalt kasvab. Tema loomingule on iseloomulik ka lihtne ja minimalistlik vormikeel, geomeetrilised ja arhitektuursed kujundid, mis sobivad hästi keha ja näoga.

Lisa arendab tooteid, mis vastavad lihtsatele kriteeriumitele – need peavad olema vastupidavad, kvaliteetsed, jätkusuutliku ja eetilise lähenemisega. Tooted, mille valmimisel on kasutatud parimaid materjale, mis peavad vastu ajale, vananevad väärikalt ega ole määratud prügimäele. Ehted, mis on garantiiga!

Lisa soovib luua tooteid, mis on meie maailma jaoks paremad, saavad osaks meie eluloost, tekitavad intiimsuse meie ja meie asjade vahel, mida tuleb kalliks pidada ja hoida. Kõik tooted on valmistatud teadlikult ja vastutustundlikult ning eetiliselt toodetud keskkonnasõbralikuma säästva elustiili jaoks.

Lisa Kroeber ehted valmivad Eestis, parimates töötingimustes.

Lisa Kroeber Jewellery