MyaMoon

MyaMoon

MyaMoon

MyaMoon-i lugu algas 2014. aastal, mil ema ja tütar ühendasid kire ehete vastu. Mya andis brändile oma nime ning Anu 25-aastase kogemuse ehtedisainerina. Üheskoos luuakse just selliseid ehteid, mida iga päev ja iga meeleoluga kanda. Kollektsioonides leidub nii põhjamaist minimalismi kui ehedat naiselikku edevust.

Ehteseeriad Classy Basics, Minimalist ja Designer on valmistatud hõbedast ning kombineeritud hoolikalt valitud poolvääriskividega. Iga kollektsioon on lihtsa vormiga, kus kõik üleliigne on eemaldatud ning vähendatud puhtaks geomeetriliseks vormiks. Kõik kollektsioonid on omavahel lihtsasti kombineeritavad, sobides nii teksaste kui kokteilikleidi juurde.

MyaMoon-i hõbedast valmistatud poolvääriskividega Classy Basics kollektsiooni ehted sobivad ideaalselt igapäevaseks kandmiseks. Hõbedetailid on kaetud roodiumiga, mis kaitseb kulumise ja oksüdeerumise eest. Roosa kullaga pinnaviimistlus on kaunis disainielement.

Minimalisti kollektsiooni delikaatsed geomeetrilised vormid on valmistatud 925 standardprooviga hõbedast ning kaetud roosa kulla, hõbedase või musta roodiumiga.

Designer-kollektsioon on lähivaade MyaMoon esteetikale. Kasutades traditsioonilisi kullasepatöövõtteid algmaterjalist valmis ehteni, saab iga kõrvarõngas, kaelakee, ripats või sõrmus eraldi tähelepanu ja viimistluse. Siit saavad alguse ka kõik teised MyaMoon kollektsioonid, neist igas on lihtsustatud kordus või äratuntav viide tuumloomingule.

MyaMoon