Turbliss

Turbliss

Turbliss

Turbliss on välja kasvanud unistusest väärindada olulist Eesti maavara kasutades vanaemade tarkust ja moodsaid tehnoloogiaid.

Üheskoos teadlaste ja rabameistritega töötasime välja süsteemi, mille abil raviturba asukohti kaardistada, turvast kaevandada, analüüsida, töödelda ja muuta tänapäeva moodsale inimesele mugavalt kasutatavaks funktsionaalseks tooteks.

Turvas on looduslik kõrgtehnoloogia. Raviturba originaalne koostis on lihtsalt niivõrd rikkalik – humiinhape, fulvohape, hümatomelaanhape, samuti anorgaanilised mineraalid, lipiidid, aminohapped, ensüümid, mikroelemendid, fütotoitained ja väävel. Need bioaktiivsed ühendid imenduvad sügavale nahka, taastavad selle elastuse ja naha normaalse funktsioneerimise. Turvas toimib tõhusa kortsuvastase hooldusena, puhastab, ravib probleemset nahka, leevendab aknet ja psoriaasi, kiirendab naha ainevahetust, ergutab ja elustab nahka.

Lisaks turbale kasutab Turbliss oma toodangus rabavett ja teisi botaanilisi koostisaineid loomaks efektiivseid ja unikaalseid kosmeetikatooteid – turbamaske erinevatele nahatüüpidele, peanahale, kehale ja jalgadele; toonikuid, kreeme ja aknet leevendavaid tooteid. Tootevalik laieneb pidevalt.

Brändil on üle 20 iluauhinna nii kodu- kui välismaalt ja toodete efektiivsus on tõestatud nahatestidega.

Turbliss