Tallinn Design House’is saab Disainiöö nädalal tutvuda Apple disainiraamatuga

Tallinn Design House’is saab Disainiöö nädalal tutvuda Apple disainiraamatuga

22.09.2017

Apple on olnud oma toodetega juba 20 aastat disainimaailmas teenäitajaks. Disain ei tähenda vaid ilusat välimust, see on visuaali, tehnoloogia ja funktsionaalsuse oskuslik ühendamine. Apple kasutajakesksusest lähtuvaid tooteid võib teistega võrrelda, kuid need on erinevad maailmad. Apple lihtsalt teeb disaini alal teistest firmadest erinevaid valikuid.

“Designed by Apple in California” raamat dokumenteerib Apple disainiajalugu läbi 20 aasta. Raamatus esitatud 450 pilti illustreerivad disainiprotsessi ning tooteid minevikust ja olevikust, alates 1998. aasta eristuva disainiga iMac arvutist kuni 2015. aasta nutika Apple pliiatsini.

Raamat on pühendatud Steve Jobes’i mälestusele, ilmestades Apple loomingulist inspiratsiooni ja mõttelaadi. Steve Jobesi idee oli luua tooteid, mis aitaksid inimeste unistustel tõeks saada, see on ühtlasi ideaal ja eesmärk, kuidas Apple vaatab tulevikku. Raamat toob igal sammul esile i-seadmete maailma uuendused koos tehnoloogilise ning kasutajamugava lahendusega.

Apple raamatuga saab tutvuda Tallinn Design House’is alates 26. septembrist 2017.