Jaanus Vahtra ja Seasoned Traveler

Jaanus Vahtra ja Seasoned Traveler

27.08.2018

Seasoned Traveler parkad sündisid praktilisest vajadusest, et rõskes ja vahelduvas kliimas vastu pidada. 

Brändi looja Jaanus Vahtra on mitmete filmide kostüümikunstnik. Olles kohal paljudel võtetel, kus tuleb tundide viisi ühel kohal seista, temperatuurid külmal ajal on +10 kuni -10 kraadi ja Hollywoodi glämmist on asi kaugel, alustas Jaanus erinevate kangastega eksperimenteerimist ja valmis bränd Seasoner Traveler.

Seasoned Traveler parkad on valmistatud 100% naturaalsest, vastupidavast Ventile kangast. Joped on tuulekindlad, veekindlad ja väga hingavad. Kaitsevad eriti tormiliste päevade eest. Kvaliteetsed detailid hõlmavad sarvedega nööpe ja eriti tugevat metallist lukust. Sügavad taskud sobivad ideaalselt passi, telefoni ja rahakoti jaoks. Tegu on unisex jopedega.

Lisaks leiab valikust ka spetsiaalsed jope sisse kinnitatavad voodrid, kui soovid parkaga külmemal ajal ringi liikuda. Jope vooder võib olla nii luksuslik kui soe ja mugav. Voodrid koosnevad kolmekordselt pestud, looduslikult surutud villast ja linasest kangast, mis on kombineeritud idamaiste ramje lõngaga, mis katavad Lavorali kaunvilja lisamaterjali. Lisaks tavapärastele värvidele on valikus Muhu saarel inspireeritud hüpnootilised mustrid. Eriti külma kliima jaoks leidub ka villane vooder.

LEIA SEASONED TRAVELER PARKASID TALLINN DESIGN HOUSE VEEBIPOEST

seasoned traveler parka