window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-50XWDZNP5Q'); Kodumaised jõulukingitused Sinu koju - Tallinn Design House
Kodumaised jõulukingitused Sinu koju

Kodumaised jõulukingitused Sinu koju

30.11.2017

Eesti disainiga tuleb kaasa ka saamislugu

Tallinn Design House on detsembris keskendunud kingitustele, mida toetab jõuluhõnguline keskkond ning spetsiaalne toodete väljapanek, kust igaüks leiab sobivad jõulukingitused.

Meil on Eestis palju imelisi disainereid, kes loovad kvaliteetseid ja silmapaistvaid tooteid. Me kanname ja kingime kodumaiseid disainbrände uhkusega ja ka tundega, et oleme teinud midagi head. Lisaks on meie Eesti disainerite loomingute taga alati kaunid saamislood, mida kingitust soetades juurde rääkida. Kingitus ei pea alati olema see, mida saab hetkega ära süüa või selga panna. See võib olla midagi kaunist ning praktilist, mis kaunistab sinu või lähedaste kodu ning meenutavad toredat pühadeaega ka aastate pärast.

Jõulukingitused Äripäev Sisustajas

Äripäev Sisustaja erileht tegi kauni valiku eestimaistest toodetest, mis sobivad kinkimiseks nii disaini- kui ka sisekujundushuvilistele. Välja on toodud mitmed Eesti disainerid ja nende brändid, nagu Ra Sun, Moonika Järg, Nüüd Ceramics, Arro keraamika, 4ROOM, Maria Rästa, Borg, Toivo Raidmets, Triibuvineer ja Woodman.

Artikli kirjutas Katre Pilvinski.

Tule tutvu meie jõulukingituste valikuga Rotermanni 14 kaupluses!