Parimad isadepäevakingid tulevad Eesti disaineritelt

Parimad isadepäevakingid tulevad Eesti disaineritelt

07.11.2017

Kõleda novembrikuu üks soojemaid päevi on kohe saabumas – isadepäev on juba sel nädalavahetusel.

Lisaks sellele, et veeta tore päev koos isaga on see just õige aeg, et üllatada teda kingitusega Eesti disaineritelt. Tallinn Design House’ist leiab linna parima valiku praktilisi aksessuaare, mis selleks hästi sobivad. Eesti moe- ja ehteloojad pööravad viimastel aastatel meestele järjest rohkem tähelepanu ning seega võiks isadepäev olla ka tore sissejuhatus avastusretke Eesti disaini maailmas.

Mood.ee pani kokku valiku isadepäeva kingitustest. Suurema kingivalike leiate meie kauplusest Rotermanni 14.

Alpaka ja Mithio soojad ja samas väga elegantsed sallid on jahedal sügisel ilmselt kõige ihaldusväärsemaks kingituseks. Eesti kliimas sallita ei saa ning kvaliteetne pehme sall teeb rõõmu ka kõige karstunumale Eesti mehele. Alpaka beebialpaka villast kvaliteetsed sallid ja pleedid on erakordselt peenekoelised, soojad ja siidised. Alpakavilla on sajandite jooksul peetud eksklusiivseimaks maailmas. Mithio villasaalide disainereid inspireerivad esivanemate pärandatud sajanditevanused mustrid, õnne, tervist, energiat ja jõudu andvad märgid, vanad legendid ning müüdid, mis nüüd urbanistlikeks sallideks kootakse.

Meeleolukaks ja värvikaks detailiks iga mehe garderoobis on muidugi mansetinööbid. Eesti brändi Triibuvineeri omad sobivad nii argipäeviti tööl kandmiseks kui pidulikumale riietusele täpiks i-peal.
Julgematele ja moeteadlikematele isadele võib aga julgesti kingikotti panna noore Eesti bränid DeMoogi nahast kikilipsu. Lisaks leiab kollektsioonist veel mitmeid lipsuaksessuaare.

Eesti nahadisainerite loomingust on DeMoogi lipsud ilmselt kõige isikupärasemad ja julgemad. Tradistioonilisema disaini austajad leiavad Tallinn Design House’i valikust aga veel hulga aksessuaare, näiteks Craftory šiki nahast rahakoti. Moodsale isale, kes sularaha kaasas ei kanna ja perepilte telefonis hoiab, on tore valik aga Estie nahast pangakaartide hoidja, mis taskuid liigselt ei koorma.