Südasuvine London PURE

Südasuvine London PURE

06.08.2018

Juulikuus külastas Tallinn Design House esindus koos Eesti moebrändidega Londoni rõiva- ja aksessuaarimesse.  22.-24. juulil toimunud PURE London https://www.purelondon.com/ ja Scoop https://scoop-international.com/ on Suurbritannia suurimad moekaubanduse sündmused ning kindlasti number üks sihtkoht UK sisseostjatele inspiratsiooni ammutamiseks, uute brändidega tutvumiseks ja ülejärgmise hooaja müügikollektsioonide valikuks.

Kohtumine PURE Londoni esindaja Zeynep Memis’e ja tema kolleegiga oli vaatama südasuvistele kuumakraadidele sisukas ja hariv. Messikorraldajate poolt anti põhjalik ülevaade sündmuse korraldusest, osalejate profiilist ning külastatavusest. Eesti brändide messil osaluse arutelul oldi üksmeelne, et eraldi „riigiväljapanekul“ pole mõtet, kasu brändide jaoks on suurem, kui ettevõtted paiknevad valdkonnapõhiselt. Kindlasti kaalutakse osalemist teemakohaste seminaride korraldamisel, mis tõstavad teadlikkust Eesti moemaailmast tervikuna.

Koostöös Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusega on kavandamisel Eesti moebrändide ühine osalemine PURE London messil, et avada kohalikele moetootjatele Suurbritannia turg.

Messikülastust toetas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Regionaalarengu Fondist loomemajanduse arendamise meetme raames.