Tallinn Design House kutsub osalema festivalile 3 Days of Design

Tallinn Design House kutsub osalema festivalile 3 Days of Design

27.04.2021

Tallinn Design House (TDH) kutsub osalema interjööridisainile keskendunud festivalil 3 Days of Design, mis toimub 16.09 – 18.09.2021 Taanis, Kopenhaagenis. 

3 Days of Disain on iga aastane suursündmus, mis toob kokku disainerid, disainihuvilised, eksperdid, edasimüüjad ja agendid. Kolme päeva jooksul toimuvad toimuvad Kopenhaagenis näitused, väljapanekud ja muud üritused, kus saab uudistada erinevaid brände, kuulata loenguid, kohtuda potentsiaalsete koostööpartneritega ja valdkonna professionaalidega.

Tallinn Design House, koostöös EASi Taani sihtturu ekspordinõuniku ja Eesti Vabariigi Suursaatkonnaga Kopenhaagenis viib festivale ka Eesti disainerite tooted, mille väljapanek toimub Eesti saatkonnas. Kolm päeva kestva näitus-väljapaneku raames on disaineritel võimalik esitleda oma brändi ja tooteid, sõlmida kokkuleppeid potentsiaalsete koostööpartneritega ja edasimüüjatega. Koostööpartnerite kontaktide leidmisel on toeks EAS Taani sihtturu ekspordinõunik, kes iga osaleva ettevõtte vajadusi ja eelistusi eelnevalt arvesse võtab. Projekti raames valmib ka Eesti disainereid tutvustav foto- ja videomaterjal, mida kasutatakse väljapaneku turundamisel ja tutvustamisel.

Projekti eesmärgiks on aidata kaasa Eesti disaini konkurentsivõime ja ekspordivõimekuse kasvule. Disaineri omaosalustasu on 500€ +km, mis sisaldab toodete transpordikulusid Tallinnast Kopenhaagenisse, osalust väljapanekul ja eelnevaid turundustegevusi. Reisi- ja majutuskulud on iga ettevõtte enda kanda. Soovitatav on disaineri või ettevõtte esindaja kohapeal.

Projekt viiakse ellu “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine” EU53522 raames EAS toel Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid poolt.

Tallinn Design House jätab endale õiguse valida välja projektis osalemiseks sobivad brändid.