On suur rõõm tervitada Teid meie värskel kodulehel

On suur rõõm tervitada Teid meie värskel kodulehel

26.06.2017

Sarnaselt Tallinn Design House esindusruumile kajastab ka meie koduleht kõiki seal üles seatud Eesti disainereid ja nende loomingut. Samuti meie ruumides aset leidvate sündmuste ning uute väljapanekute info.

Meie kodulehe valmimise taga on kaks tubli ning nooruslikku Eesti agentuuri. BYNEW; kes lehe kujundas ja Wink, kes vastutas lehe tehnilise poole eest. Küsisime ka nende endi käest tagasisidet kodulehe loomisel.

Ronald Uus, BYNEW: “Tallinn Design House’i kodulehe kujundamisel võtsime eesmärgiks mitte lasta kodulehe enda kujundusel võistelda seal olevate disainerite ning nende toodetega. Selleks oli oluline hoida kogu visuaal monotoonne ning lõpuks jäidki igasugused lisavärvid kujundusest välja, et tõeliselt esile tuua disainerid endid. See sama esteetika kuvab hästi läbi ka Tallinn Design House’i esindusruumidest ning seetõttu sulanduvad esindusruum ning veeb ka niivõrd hästi kokku.”

Holger Mets, WINK: “Tallinn Design House veebileht sündis koostööd BYNEW ja esindusruumi meeskonnaga. Keskendusime veebilehe kasutajamugavusele, kui ka haldamise lihtsusele. Võimaldamaks kõikide Tallinn Design House’i poolt esindatud disainerite tutvustamist on veebikeskkond loodud paindlikuna uute lisamisel, kui ka olemasolevate täiendamisel. Projekti alguses seadsime eesmärgiks ambitsioonikatele kodumaisetele disaineritele luua kergesti kasutatav veebipõhine esinduspind. Loodud virtuaalne esindusruum on leht, millele iga disainer või disainihuviline peaks viitama.”

Ootame heal meelel Teie tagasisidet ja ettepanekuid meie tegemistele e-mailile  info@tallinndesignhouse.com!