Pilkupüüdvad moeillustratsioonid ELLEN RICHARD’i uutel T-särkidel

Pilkupüüdvad moeillustratsioonid ELLEN RICHARD’i uutel T-särkidel

25.04.2018

24.04.2018

PRESSITEADE: Pilkupüüdvad moeillustratsioonid ELLEN RICHARD’i uutel T-särkidel

Minimalistlikku elustiili propageeriv rõivabränd ELLEN RICHARD tuli välja põnevate T-särkidega, mis sarnaselt varasema loominguga on mitmeti kantavad, kuid mida kaunistavad moefotodest inspireeritud illustratsioonid.

Idee luua olemasolevatest moefotodest T-särkidele illustratsioonid tekkis koostöös illustraator Eike Malvaga , kes mõttel kaua seista ei lasknud, vaid hoogsalt kohe visandeid tegema asus. Tööprotsess arenes jõudsalt, ainult lõplike jooniste vahel valida oli keeruline, võtab brändi looja ja disainer Kristi Pärn koostöö lühidalt kokku. Tulemusega on ta väga rahul, sest sündisid lihtsad ja naiselikud vabaaja särgid, mida kevad-suvel lust kanda on.

Must-valges värvigammas T-särgid on valmistatud orgaanilisest puuvillast ja mõeldud neile, kes hindavad värske lähenemisega klassikalist ja mugavat toodet ning põhimõtet, et vähem on rohkem.

ELLEN RICHARD’i T-särke saab soetada Rotermanni Keskuse Tallinn Design House’st, Solarise Keskuse ja Telliskivi LesPetites’est ning samuti on tooted saadaval autoristuudios Veerenni 24C, II korrus, ruum 202.

ELLEN RICHARD imagofotod leiad siit:
https://www.dropbox.com/sh/ywwu112qecijjlr/AAAtjYtT1C5lfuvkIUuozJAoa?dl=0

Fotograaf: Oliver Moosus
Modell: Gertrud Kiisa (E.M.A. Model Management)
Meik & soeng: Kadri Katariina Adorov
Facebook: https://www.facebook.com/ellenricharddesign
Instagram: https://www.instagram.com/ellenricharddesign/
http://ellenrichard.com

Lisainfo:
Kristi Pärn
Ellen Richard’i brändi looja ja disainer
+372 5110460
kristi@ellenrichard.com