Bogmug

Bogmug

Bogmug

Bogmug tähendab tõlkes “raba kruusi” ja on täispuidust kohvi- ja teekruuside tootesarja nimetus. Igapäevaselt kasutatava puidust kruusi loomine on olnud väljakutseks nii tehnoloogia kui ka kujunduse osas. Tänasel päeval saavad Bogmugi loojad rahuloluga kinnitada, et puidust kruusid on vähemalt sama head kui mistahes keraamikast, klaasist, plastist või metallist kruusid. Kahtlejatele näitavad nad uhkusega kruusi, mis on olnud igapäevaselt kasutusel üle 6 aasta. Tänu naturaalse puidu ainulaadsetele omadustele on puidust kruusid tugevamad ja hoiavad jooki kauem soojana kui keraamikast või klaasist valmistatud; on meeldivamad käes hoida kui metallist või plastikust topsid ning on tehtud taaskasutatavatest materjalidest.

Puidu tekstuur annab igale kruusile kordumatu ja personaalse väljanägemise. Puidust kohvikruusile saab lasergraveerida firma logo ja sümboolikat. Puidust kruus sobib koju, kontorisse, meeneks ja ärikingituseks. Erimudel on disainitud looduses matkajate vajadusi arvestades ja on muuhulgas ka mitte uppuv. Ainuke asi, mis puidust kruusidele ei meeldi, on nõudepesumasinas pesemine.

Bogmug puidust kruusid on käsitööna Eestis valminud ning kõik kasutusel olevad materjalid on tervisele ohutud. Bogmug-i kruusi hoolduse kohta saad lähemalt lugeda nende tootja kodulehelt: https://bogmug.com/et/meist-2/

Bogmug