Femme salongiõhtu 18.10 – Anna Litvinova

Femme salongiõhtu 18.10 – Anna Litvinova

11.10.2017

Veebiajakiri Femme korraldab 18. oktoobril kell 19.00 Tallinn Design Houses mõnusa salongiõhtu sisuka naishinge ja andeka maalikunstniku Anna Litvinovaga, kelle looming on tugevalt mõjutatud Maroko reisidelt kaasa haaratud erakordsest jõust ning temperamendiga vürtsitatud erksast värvipaletist.

Anna puhul on tegemist maalikunstnikuga, kes suudab näha tavapärasuse erilisust, seda uudselt tõlgendada ja värvirikkalt lõuendile kanda. Kuigi inspireerivat naist tuntakse eelkõige väärtustatud tegijana kunstimaailmas, peitub temas ka sarmikas modell, kes esindab mitmeidi tunnustatud ilu- ja moebrände. Tegemist on naisega, kes ei oska laiseldes puhata, vaid ammutab tegutsedes ja avastades igast elu hetkest enda jaoks midagi väärtuslikku.

Salongiõhtul piilume Anna omapärasesse kunstimaailma ja loomeprotsessi keerdkäikudesse. See on harukordne võimalus õppida kunstniku paremini tundma, pakkudes vahetut vestlust ning tutvust tema värviküllase loominguga. Anna võtab sel õhtul kaasa oma maalid ja joonistused ning lisaks on ühel kohalviibijal võimalik loosiõnne korral võita endale kunstniku kohapeal visandatud portree.

Õhtu osalustasu on 15.- eurot.

Palume kõigil soovijail eelregistreeruda hiljemalt 17. oktoobriks, kirjutades aadressile silvi@femme.ee. Küsimuste korral helistada numbril 522 9088.

Anna Litvinova Marokost inspireeritud maalide väljapanek on Tallinn Design Houses avatud kogu oktoobrikuu.