07.02.18 Kohtumine disaineritega

07.02.18 Kohtumine disaineritega

30.01.2018

Tallinn Design House alustab uue aasta sündmustega! Seekord on meil külas kunstnik Anneli Akinde ja värsketest marjadest pakatav Ecomari. Küsimuste ja vastuste stiilis kohtumisõhtul anname ülevaate brändide tegemistest ja saamislugudest.

ANNELI AKINDE

Anneli Akinde tööd on naiselikud ja muinasjutulised. Anneli on väga paljude tuntud raamatute ja ajakirjade kujunduste autor ning teinud koostööd Tallinn Dolls, Diana Arno, Joik, Viru keskus ja Magnum brändidega. Anname ülevaate disaineri loomeprotsessist, räägime inspiratsiooni ammutamisest ja mitmetest põnevatest eriprojektidest. Anneli tutvustab oma töid, räägib koostööst MJU siidisallidega ja võtab kaasa ainulaadseid illustratsioone, mida on võimalik soetada vaid sel päeval Tallinn Design House’ist kohapeal.

ECOMARI

Maitsemeeli paitab headest maitsetest, värvidest ja lõhnadest pakatav Ecomari. Ecomari looja tutvustab brändi sünnilugu, kuidas lapsepõlve suur viljaaed ja maal vanaema juures veedetud suved on saanud kauni pakendi koos maitsva sisuga. Ecomari on emotsioon ning elamus, mille saab headest maitsetest, värvidest ja lõhnadest.

Kohtumine disaineritega
07.02.2018 kell 17.00-19.00
Tallinn Design House, Rotermanni 14.

Registreeru Facebookis: http://bit.ly/2Fw2kYJ.

Oled väga oodatud!