Veebruar on noorte disainerite kuu

Veebruar on noorte disainerite kuu

01.02.2018

Veebruaris on Tallinn Design House’is fookuses uued ja põnevad kodumaised sisustusbrändid. Tule tutvu noorte disainerite väljapaneku ja toodetega veebruari kuu jooksul Tallinn Design House’is Rotermanni 14.

Fox & Terrier on enesekindla ja kunstilembese inimese sisustusbränd, mis ei pelga rikkalikust ega ekstsentrilisust. Käsitsi maalitud mustritega dekoratiivsed sulepadjad on saanud inspiratsiooni eksootilistest taime- ja loomamotiividest. Kasutatud on vaid 100% looduslikke kangaid.

Colnese disainvalgustites on ühendatud õrnad värvid ja jõulised materjalid. “Unicorn” seinavalgustite sari loob Sinu koju sooja ja hubase atmosfääri. Sobivad ideaalselt nii meeleolu- kui üldvalgustiteks.

Unistad paremast unest? UneRuno raskustekk mõjub kehale ja meelele rahustavalt justkui mõnus kallistus – stressitase langeb, uinud kiiremini ning saad nautida paremat ja sügavamat und. Toode on disainitud ja valmistatud Eestis.

Pun Intentions on hea tuju tekitaja – nooruslik ja lõbus kodusisus- tustoodete bränd Eestist. Tooted on inspireeritud loomadest ja sõnamängudest ning eesmärgiks jagada toredaid emotsioone naljakate illustreeritud toodete kaudu, mis lahedad nii endatarbeks, kui edasi kinkimiseks.