Tallinn Design House’is müügil Eesti esimene parfüümibränd HURM

Tallinn Design House’is müügil Eesti esimene parfüümibränd HURM

20.11.2020

Tallinn Design House’is on ainulaadne võimalus tutvuda esimese Eesti parfüümiga HURM. Lõhnad on loodud ainult sertifitseeritud orgaaniliste koostisosadega ja valmistatud käsitsi Eestis.

HURM on ettevõte, mis tegeleb looduslike lõhnaõlide loomisega. „Loodus on olnud alati ettearvamatu ja eriline, seda mõtet kannab endas edasi ka HURM, pakkudes naturaalseid parfüüme, mis on julged ja kordumatud. Looduslike lõhnade puhul tuleb eriti esile asjaolu, et iga inimese naha peal on parfüüm natuke erinev, mis laseb igaühel tunda end unikaalsena. HURM annab võimaluse maagilist loodust endaga kaasas kanda, kasvõi iga päev, sõltumata kohast,” ütleb brändi looja Liisbet Ross.

Müügil on parfüümi kolm lõhna: Hämarik, Aokuma ja Ürgmets. Lisaks lõhnadele on võimalik soetada testrite komplekt, kus on kõik kolm lõhna olemas, et nendega tutvust teha.

AOKUMA on värske nagu hommikune kaste murul ja kütkestav nagu punetav taevas enne päikesetõusu.

HÄMARIK on natuke ettearvamatu, natuke pöörane, aga üllatav alati nagu õhtune tund. Nagu pilvepiiril mänglev päike – tulevad lõhnas vaheldumisi esile tummine vürtsikus ja mahedam magus aroom.

ÜRGMETS lõhnab, nagu puutumatu loodus ja lõpmatu rohelus. Salapärane ja mõistatuslik äratab aukartust, kuid tekitab tunde, mis on tuttav ammustest aegadest. Ürgmets lõhnab vabaduse järele.

12.novembril toimus Tallinn Design House’is ka HURM’i esitlus, kus külalistel oli võimalik leida enda lemmiklõhn ja kuulda rohkem brändi sünniloost.