Tähistame JOIK 15ndat sünnipäeva Tanel Veenre erikollektsiooniga

Tähistame JOIK 15ndat sünnipäeva Tanel Veenre erikollektsiooniga

07.12.2020

15 aastat tagasi valas Eva-Maria Õunapuu oma esimesed sojavahast küünlad ja pani aluse JOIK kaubamärgile. 15 aastaga on ühe naise unistusest kasvanud välja rahvusvaheliselt tunnustatud ja ulatusliku tootevalikuga kaubamärk, mille tooteid armastatakse nii Eestis kui paljudes ekspordiriikides.

Seitse aastat tagasi alustastati uut traditsiooni ning sellest alates on iga aasta esitletud eriväljalasket koostöös mõne tuntud Eesti kunstniku, illustraatori või disaineriga. Alguses said erikujunduse üksikud tooted, seejärel toodi kolmel aastal välja 24.tootega advendikalender. Aastal 2020 sai selgeks, et see idee on ammendunud ja peab taas midagi uut ja põnevat välja mõtlema, et kliente jätkuvalt üllatada.

“Oleme ammu imetlenud Tanel Veenre käekirja ja stiili ning mitmed JOIK naised on end tema ehetega kaunistanud.” – tõdeb JOIK asutaja. Nii sündiski JOIK 15. sünnipäeva auks koostöös Veenrega täiesti omanäoline erikollektsioon nimega „Aardejaht“.

Tanel Veenre käe läbi kauni kujunduse saanud kollektsioon hõlmab endas kolme erinevat kinkekomplekti. Küünlatrio „Aardejaht“ pakub ostjale põnevust, sest igas 30ndas komplektis on peidus TVJ hõbeehe. Aardeküünal „Ilus elu“ on täiesti uue, kütkestavalt naiseliku lõhnaga küünal, kus iga küünla seest sulab välja hõbeehe TVJ muinasjutuliste olendite kollektsioonist. Kolmas kinkekarp on meelepärane kosmeetika austajatele, sest sisaldab JOIK Organic kaubamärgi suurimaid müügihitte. Kolm neist tavasuuruses ja kolm reisimõõdus.

Tanel Veenre omanäolise käekirjaga ehtekollektsioonid on vallutanud naiste südamed Euroopast Aasia ja Ameerikani ning tema töid on esitletud rohkem kui 300 näitusel ja moeetendusel üle maailma. Veenre ehted ja moelooming ammutavad jõudu muinasjuttude, müstika ning unistuste maailmast. Sama sõnumit kannab ka koostöö JOIKiga ning Taneli loomingust tuttavad muinasjutulised olendid – mardikad, merekarbid ja merehobud – on kolinud kolme erivärvilise JOIK15 kinkekarbi peale.