Kuidas lõhnab Tallinn Design House?

Kuidas lõhnab Tallinn Design House?

29.09.2017

Alates septembrist tervitab Tallinn Design House kõiki külastajaid spetsiaalselt disainitud lõhnaga. Koostöös ScentAir-ga töötati välja mahe puidune ruumiaroom. Selles on tunda rikkalikku mahagoni, veidi greipi ja õrna vaniljet. Lõhnakomponendid peegeldavad disainivalikut puidust mööbliesemetest looduskosmeetika toodeteni ja lisatud on tundlik annus luksust.

Pakume meeldejääva külastuskogemuse läbimõeldud disaini, hoolikalt valitud taustmuusika ja sobiva lõhna koosmõjus. Lõhnataju mõjutab väga tugevalt, kuidas me tajume ja hindame keskkondi, kaua me soovime erinevates kohtades viibida ning milliste emotsioonidega meile elamused meelde jäävad.

Meie lõhnapartner ScentAir pöörab kõrgendatud tähelepanu ka kõikidele turvalisuse aspektidele; alates lõhnade toormaterjalidest, mida kasutatakse kuni meetodini kuidas lõhn keskkonda pihustatakse. ScentAiri lõhnastuslahendusi kasutatakse ülemaailmselt keskkondades, kus turvalisus on kriitilise tähtsusega, nt haiglates ja hotellides ning muudes ühiskondlikes ruumides.

Tallinn Design House ruumilõhn muudab disainikogemuse veelgi meeldejäävamaks.