Tallinn Design House kutsub seminarile: Visual Merchandising

Tallinn Design House kutsub seminarile: Visual Merchandising

30.03.2023

Tallinn Design House ja Tallinna Loomeinkubaator kutsuvad osalema 19. aprillil kell 10 toimuvale Visual Merchandising seminarile, mida viib läbi selle ala kogemustega praktik Dianna M.h. Larsen Taanist. 

Visual Merchandising (visuaalne kaubandus) on turunduspraktika, mis kasutab klientide tähelepanu äratamiseks ruumi asetust, värve, valgustust, ekraane, tehnoloogiat ja muid elemente. Selle lõppeesmärk on kasutada poe- või stuudiopinda müügi suurendamiseks, muutes ruumi silmapaistvaks ja meelitades ligi ostjaid.

Visual Merchandising seminaril, mis toimub 19. aprillil kell 10 Tallinn Design House’is (Rotermanni 14) saavad osalejad teada, kuidas muuta oma stuudio või butiik klientidele atraktiivseks. Dianna M.H. Larsen jagab oma praktilist kogemust, kuidas hea visuaalne väljapanek suurendab müüki.

Dianna M.H. Larsen on moevaldkonnas tegutsenud alates 1993. aastast. Tema unistus oli saada moedisaineriks, kuid ta eelistas tagasiside andmise kogemust otsesele suhtlemisele klientidega.

Sellest ajast peale on ta tegelenud visuaalse kaubanduse valdkonnas ning teinud koostööd paljude ülemaailmsete rõivabrändidega, nagu Tommy Hilfiger ja Max Mara, ning samuti mööbli- ja sisekujunduspoodidega. Lisaks hinnatakse teda kui head müügipersonali koolitajat. Tal on ka kogemus nutikate visuaalide loomisega, mis poe käivet oluliselt suurendavad.

Dianna usub sirge joone ja tugeva värvikontrolli tähtsusesse. Ta püüdleb selle poole, et pood ei paistaks tühi ega täis, vaid oleks täiuslikus tasakaalus, et luua kliendile atraktiivne keskkond.

Osalustasu:
Tallinn Design House’i brändid – 25 € + km
Tallinna Loomeinkubaatori inkubandid – tasuta
Kõik teised ettevõtjad – 35 € + km

NB! Seminar toimub inglise keeles!

REGISTREERI SIIN

Visual-Merchandising-Dianna
Seminari viib läbi Dianna M.h. Larsen