Tallinn Design House esitles uute kodumaiste brändide eriväljapanekut

Tallinn Design House esitles uute kodumaiste brändide eriväljapanekut

16.03.2023

Tallinn Design House esitleb juuni lõpuni eriväljapanekut Tallinna Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogrammis osalevatelt brändidelt: NirgiWabrik, Kristiina Ploom Jewellery ja mySKIN Looduskosmeetika. Kolme brändi eriväljapaneku pidulik avamine toimus 15. märtsil. Külalistele pakkus tervitusjooki Nudist ja suu tegid magusaks Sefiirilill OÜ makroonid. 

Kõik eriväljapanekul esindatud brändid liitusid Tallinna Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogrammiga eelmise aasta novembris. Üheks eesmärgiks liitudes oli uute kontaktide loomine ning teiste ettevõtjatega koostöövõimaluste leidmine. Ühise eriväljapaneku ülesseadmine ja esitlus koos avaüritusega andis meile hea võimaluse nii koostööks kui ka toodete ja brändide loomislugude tutvustamiseks kõikidele huvilistele,“ jagasid oma kogemust eriväljapanekus osalevate brändide esindajad.  

„Hea meel on näha, et nüüd saavad kõik huvilised tulla Tallinn Design House’i tutvuma põnevate ja ambitsioonikate kodumaiste brändide loominguga. Tallinn Design House näeb arenduskeskusena olulist rolli, lisaks juba tegutsevatele disaineritele, tutvustada ka alles alustavaid brände. Eriväljapanek on mitmekülgne ja pakub erilisi leide nii kudumite, ehete kui ka kosmeetika vallas, “ sõnas Tallinna Loomeinkubaatori projektijuht Helen Arme. 

Eriväljapanek on tutvustamiseks ja ostmiseks Tallinn Design House’i esinduspoes Rotermanni 14 ja veebipoes 30. juunini 2023. 

Fotod: Sirje Sinisoo