Tallinn Design House tuleb juba teist korda Tallinn Fashion Week’ile multibränd moeshow’ga!

Tallinn Design House tuleb juba teist korda Tallinn Fashion Week’ile multibränd moeshow’ga!

14.03.2019

Tallinn Design House tuleb juba teist korda Tallinn Fashion Week’le multibränd moeshow’ga. Sel korral uute brändide ja kevadiselt värskete kollektsioonidega.

Aasta eest tulime TFW-le suure elevusega multibränd-showga. Vastukajad uue lähenemisviisiga moeetendusele olid elavad ning mitme järgneva kuu jooksul tulid inimesed Tallinn Design House’i just kevadise moenädala laval nähtud rõivaid ja aksessuaare otsima. „Eesti disainerite looming on omavahel hõlpsasti kombineeritav ja kantav nii igapäevaselt kui pidulikumatel hetkedel. Soovime ka sel kevadel näidata uusi brände ja põnevat stilistikat 13 catwalkil ülesastuva disaineri loomingust“, kommenteerib Tallinn Design House juhataja Anu Lõhmus.

Tallinn Design House multibränd moeshow’l on esindatud rõivabrändidest Triinu Pungits, Liisa Soolepp, Woom, Raili Nõlvak, Vill Vill ja Castlebird & Rose ning Pohjanheimo. Aksessuaaride ja ehetega täiendavad outfite Biut, Miurio, FRONT, Jukocute ja MJU. Jalatsid on kodumaiselt tootjalt Samelin.

Tallinn Design House moeshow toimub neljapäeval, 21. märtsil 2019 kell 19:30.

Leia sündmus Facebookist.

Tallinn Design House on Loomeinkubaatori poolt ellu kutsutud suurima valikuga esindusruum Eesti disainiparemiku professionaalseks esitlemiseks kohalikele disainisõpradele ja välispublikule. Ühisturundus- ja ekspordiplatvormi eesmärk on edukate brändide kasvu toetamine ning nende viimine välisturgudele.