Vision Board Reimagined – uus ja parem versioon klassikalisest visioonitahvlist

Vision Board Reimagined – uus ja parem versioon klassikalisest visioonitahvlist

14.01.2021

Tallinn Design House on jõudnud uhiuus visualiseerimise tööriist Vision Board Reimagined, mis aitab inimestel hoida fookust oma unistustel ning nende suunas töötada. Seda kõike lihtsal ja visuaalselt nauditaval viisil.

Visualiseerimine on nüüd kergem kui kunagi varem

Vision Board Reimagined on eriline igas mõttes, sest sellist visioonitahvlit pole maailmas varem eksisteerinud. Selle kasutamiseks pole vaja ainsatki tööriista – ei kääre, liimi, printerit ega ka ajakirju. Komplekt sisaldab kõike, mida sujuvaks ja meeldivaks visualiseerimise protsessiks vaja läheb. Selle loomiseks ei pea olema ka andekas kunstnik – tootel on läbimõeldud disain ning lõpptulemus näeb alati hea välja. Tänu sellele on suurem tõenäosus hoida enda tahvlit nähtavas kohas, mis omakorda innustab unistustega igapäevaselt töötama ning enda eesmärke saavutama.

Teine eriline omadus on visioonitahvli lõputu paindlikkus – see võimaldab igal hetkel enda eesmärke ja unistusi juurde lisada, olemasolevaid asendada või isegi muuta. Elu on pidevas muutumises ja sellega võiks sammu pidada ka sinu visioonitahvel. Lisaks ei ole Bold Tuesday unustanud ka kasutaja privaatsust – oma unistused saab hoida täpselt nii nähtaval või saladuses kui soovitakse ja visioonitahvli kaaned vajadusel sulgeda. Vision Board Reimagined säästab aega, närve ja näeb alati hea välja, et saaksid keskenduda kõige tähtsamale – oma unistuste elu loomisele!

boldtuesday_visioonitahvel_roosa3_web

Uudne ja kasutajasõbralik lahendus

Vision Board Reimagined komplektist leiad kvaliteetsed käsitööna valmistatud tekstiilist kaaned, mis on saadaval kolmes värvitoonis ja erinevate sõnumitega. Komplektis on ka visualiseerimiskaardid – mille hulgas on 100 fotot või illustratsiooni, mis kajastavad kõikvõimalikke unistusi igast eluvaldkonnast. Lisaks saad komplektile juurde soetada motivatsioonikaardid, mille teemade valikus on tasakaal, õnn, küllus, tänulikkus jm. Igas pakis on 52 kaarti affirmatsioonide, tsitaatide või julgustavate sõnadega, mida saab kasutada täiesti eraldiseisvalt või koos visioonitahvliga, et end igapäevaselt motiveerida.

Suurepärane abivahend kõigile unistajatele ja saavutajatele

Vision Board Reimagined annab sulle tugeva stardi oma unistuste elu loomiseks. Visioonitahvlist on kasu nii neile, kes veel täpselt ei tea, mis suunas liikuda, kui ka neile, kel kindel siht silme ees. Vision Board Reimagined hoiab kõik unistused ja eesmärgid ühes kohas. See aitab leida elus selgust, meenutada oma eesmärke ja tuletada meelde, kuidas tahad ennast tunda või mida soovid enda ellu juurde.

Rohkem infot leiad kodulehelt ja jälgi Bold Tuesday’d Instagramis, Facebookis