Monika Järg

Monika Järg

Monika Järg

Stuudio Tekstiil Ruumis mõtleb välja ja valmistab sisustustekstiile, inimsõbralikke ja kauakestvaid. Naturaalsed materjalid, väärikad tehnoloogiad, ilusad ja asjalikud ideed. Stuudio tootevaliku keskne osa on vaibakollektsioonid – kvaliteetsed, karged ja jõulised, naturaalsetest materjalidest väga kestvad põrandakatted.

Lisaks on tootevalikus kehasõbralikud linased-puuvillased sisustustekstiilid, suurepärase funktsionaalsusega helisummutavad seinapaneelid ja ruumijagajad ning valik ägedaid sisustusdetaile. Kõik tooted on valmistatud Eestis, tihedas koostöös oskuslike tootjate ja käsitöömeistritega. Toodete kasutajasõbralikkus, kvaliteet ja esteetika on meile kõige olulisem.

Meil on õnnestunud ka see miski sõnades kirjeldamatu – oma käekiri, mille järgi meid tuntakse, emotsioon, mida meie tooted loovad.

“Kui disaineri teekonna alguses oli käivitav jõud uudishimu ja teotahe, siis mida aeg edasi, seda motiveerivam on teadmine, et minu poolt loodu läheb tõepoolest väga paljudele järjepidevalt korda.”

Tekstiil Ruumis OÜ on tegutsenud aastast 2002, stuudio tegevust veab tekstiilidisainer Monika Järg.

Monika Järg