Suurim valik Eesti disaini Tallinn Design House uuenenud veebipoes

Suurim valik Eesti disaini Tallinn Design House uuenenud veebipoes

15.03.2021

Suurima valiku Eesti disaini leiab Tallinn Design House uuenenud veebipoest, kus on esindatud enam kui 100 kodumaist disainerbrändi. Täna on ilus ja kliendisõbralik veebipood kõige olulisem suhtluskanal huviliste ja klientidega.

Tallinn Design House juhataja Anu Lõhmuse sõnul andis veebipoe uuendamisele tõuke aasta tagasi alanud koroonakriis, mis viis enamiku kliendisuhtlust veebi. „Lisaks hüppeliselt suurenenud veebiostude arvule on trend pakkuda kollektsioonidest ja ka disainerbrändidest veelgi paremat ülevaadet. Rääkimata internetipoe visuaalsest poolest, kasutusmugavusest, makselahendustest ja postiteenuse valikuvõimalustest.“

Uue kodulehe loomisel sai partneriks loovagentuur Identity, kelle varasemate tööde hulka kuuluvad näiteks Vabamu, Eesti100, VabaLava, Euroopa Kultuuripärandiaasta jpt. Identity loovjuht Ionel Lehari tõi välja, et Tallinn Design House veebipood on väga mahukas ning selle puhul on ülioluline roll esteetikal. „Selline olukord teeb veebipoe disainimise tõeliseks väljakutseks nii tehnilises kui sisulises mõttes. Hästi toimiv kasutajaliides peab tagama hea kasutajakogemuse, aga samas ka positsioneerima poe konkurentide suhtes. Ta peab looma tasakaalustatult äratuntava, ent diskreetse raamistiku disainerbrändidele. Nagu taoliste väljakutsete puhul ikka, oli protsess raju sõit ameerika mägedel, kuid tulemuse üle võib vaid uhke olla ning olen tänulik kõikidele kaasalööjatele kannatlikuse ja pühendumuse eest.”

Tallinn Design House uus koduleht keskendub eelkõige Eesti disainerbrändide esitlemisele ja tutvustamisele. Veebipood pakub külastajatele kohaliku disainimaailma esinduslikku väljapanekut – moe-, ehte-, ja nahakunsti, disaintooteid kodu sisustamiseks, hoolika valiku raamatu- ja kunstihuvilistele ning mitmeid erilisi kingiideid. Uuenenud koduleht on suurepärane platvorm ka disaineritele- igale brändile on pühendatud eraldi leht ja tutvustuslugu.

Lisaks on kodulehel esitletud erinevad Tallinn Design House eriprojektid. Neist silmapaistvaim on kindlasti EAS poolt toetatud Kummardus, fotokeeles esitatud jutustus Eesti disainist, kus kohtuvad looming, loodus ja traditsioonid; pildistatakse ja filmitakse Eesti tähenduslikes paikades erinevatel aastaageadel ja kokku saab ülevaatlik tervik Eesti kultuuripärandi ja kaasaegse disaini sidususest. Tasapisi saab täiendust Artist Series: vaade Eesti disainerite igapäevaellu, kus tutvustatakse loomingulisi inimesi läbi nende töökeskkonna. Lisaks kajastame kodulehel Eesti disainimaailmas olulisi sündmusi ja uudiseid. Anu Lõhmus lisab: „Juba täna arendame veebilehele lisaplatvormi, mis võimaldaks kaasata uusi andekaid tegijaid disainimaastikul ja ka elustiilibrände“.

Tutvu Eesti disaini mitmekülgse tootevalikuga meie veebipoes www.tallinndesignhouse.com kodust lahkumata. Ja juba varsti saame taaskord kohtuda meie ilusas esindusruumis Rotermanni 14.